skip to Main Content

Совршен изглед и тело и на 49 години – Наоми Кембел!

Совршен изглед и тело и на 49 години – Наоми Кембел!
  • 07.10.2019

Иако во мај оваа година наполни 49 години, светски познатата манекенка Наоми Кембел негува телесна форма на која можат да позавидат и двојно помлади жени.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Славната манекенка на Инстаграм објави фотографија од креветот, каде позира во долна облека потпишана од Калвин Клајн.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

„Викенд во моите калвини“, напиша таа со фотографијата на која заводливо е загледана во камерата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Фотографијата досега собра 140 000 лајкови, што е многу, но сепак е релативно малку во споредба со фотографијата на која позираше целосно гола, а која ја објави пред некој месец.

Back To Top