skip to Main Content

Слаткар за „Ексклузив“: Ако даде господ, сакам да бидам и татко (ВИДЕО)

Слаткар за „Ексклузив“: Ако даде господ, сакам да бидам и татко (ВИДЕО)
  • 20.07.2019

Во последното издание за оваа недела во „Ексклузив“ можевте да уживате во емотивното интервју со македонскиот рапер Слаткар. Погледнавме како би изгледале Шекеринска како баба, Али Ахмети како дедо, но и Мицкоски исто така…

Како бомба во јавноста одекна и информацијата дека руската група „Землјане“ ја „украла“ песната на Тоше Проески „Боже чувај ја од зло“. Како шлаг на тортата погледнавте и интервју со холивудскиот актер Доналд Ворен Мофет.

Во продолжение погледнете ја целата емисија на јутјуб каналот на 1ТВ:

Back To Top