skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Слаткар емотивно за „Ексклузив“: Најголема желба ми е….(ВИДЕО)

Слаткар емотивно за „Ексклузив“: Најголема желба ми е….(ВИДЕО)
  • 22.07.2019

Тимoт на „Ексклузив“ го искористи убавото време за да направиме интервју со познатиот македонски рапер Слаткар во познат скопски базен.

Тој после долго време повторно зборуваше за приватниот живот, а емотивно откри и која му е најголема желба, покрај музиката. Во продолжение погледнете:

 

Back To Top