skip to Main Content

Скоро 11.000: Погледнете која е „најлајкуваната“ фотка на Лила Филиповска (ФОТО)

Скоро 11.000: Погледнете која е „најлајкуваната“ фотка на Лила Филиповска (ФОТО)
  • 03.09.2018

Веќе добро знаете дека познатата водителка Лила Филиповска е една од највлијателните јавни личности во Македонија, каде само на Инстаграм ја следат преку 120.000 следбеници.

Но, веруваме дека многумина од вас ги интересира која е „најлајкуваната“ фотка на нејзиниот профил.

Ако помисливте дека тоа е фотографија во бикини или нешто слично се лажете. Фотографијата на која има 10.600 „лајкови“ е онаа од пред скоро време, каде таа позира со познатиот стилист и водител Сергеј Варошлија.

Погледнете:

Back To Top