skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Катица Јанева ќе одлучува дали ќе ги изземе Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски од „Титаник 3“
Петнаесет-годишно момче се удави во Пчиња
Пожарот кај Пинтија ставен под контрола
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Скоро 11.000: Погледнете која е „најлајкуваната“ фотка на Лила Филиповска (ФОТО)

Скоро 11.000: Погледнете која е „најлајкуваната“ фотка на Лила Филиповска (ФОТО)
  • 03.09.2018

Веќе добро знаете дека познатата водителка Лила Филиповска е една од највлијателните јавни личности во Македонија, каде само на Инстаграм ја следат преку 120.000 следбеници.

Но, веруваме дека многумина од вас ги интересира која е „најлајкуваната“ фотка на нејзиниот профил.

Ако помисливте дека тоа е фотографија во бикини или нешто слично се лажете. Фотографијата на која има 10.600 „лајкови“ е онаа од пред скоро време, каде таа позира со познатиот стилист и водител Сергеј Варошлија.

Погледнете:

Back To Top