skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Катица Јанева ќе одлучува дали ќе ги изземе Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски од „Титаник 3“
Петнаесет-годишно момче се удави во Пчиња
Пожарот кај Пинтија ставен под контрола
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Скандалозна изјава на Елена Ристеска за разводот од екс сопругот Бојан!

Скандалозна изјава на Елена Ристеска за разводот од екс сопругот Бојан!
  • 07.01.2019

Поп пејачката Елена Ристеска во едно интервју раскажа зошто се разведе  од екс сопругот Бојан Ивановски. Таа и Бојан беа во брак кусо време , но таа  во јавноста никогаш не ја кажа причината за нивниот развод.

Таа конечно проговори околу оваа тема, а нејзината скандалозна изјава ја шокираше јавноста  токму поради фактот дека Елена го обвини Бојан за крај на бракот.

“Јас на Бојан му посакувам се најубаво, дај боже да е најсреќен на светот, ние не се разделивме ниту скандалозно, ниту со било каква расправија, едноставно јас се иселив од таму. Бидејќи се работеше само за еден порок кој јас неможев да го надминам, се обидував со години, а кога само едната страна се обидува да спаси, тоа нешто неможе да биде спасено. Жал ми е бидејќи навистина беше голема љубов“. рече Ристеска

Екипата на „Ексклузив“ проба да го исконтактира нејзиниот поранешен сопруг за да го слушне неговиот став, но не беше достапен на неговиот телефон.

Back To Top