skip to Main Content

Скандалозна изјава на Елена Ристеска за разводот од екс сопругот Бојан!

Скандалозна изјава на Елена Ристеска за разводот од екс сопругот Бојан!
  • 07.01.2019

Поп пејачката Елена Ристеска во едно интервју раскажа зошто се разведе  од екс сопругот Бојан Ивановски. Таа и Бојан беа во брак кусо време , но таа  во јавноста никогаш не ја кажа причината за нивниот развод.

Таа конечно проговори околу оваа тема, а нејзината скандалозна изјава ја шокираше јавноста  токму поради фактот дека Елена го обвини Бојан за крај на бракот.

“Јас на Бојан му посакувам се најубаво, дај боже да е најсреќен на светот, ние не се разделивме ниту скандалозно, ниту со било каква расправија, едноставно јас се иселив од таму. Бидејќи се работеше само за еден порок кој јас неможев да го надминам, се обидував со години, а кога само едната страна се обидува да спаси, тоа нешто неможе да биде спасено. Жал ми е бидејќи навистина беше голема љубов“. рече Ристеска

Екипата на „Ексклузив“ проба да го исконтактира нејзиниот поранешен сопруг за да го слушне неговиот став, но не беше достапен на неговиот телефон.

Back To Top