skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Река прв поднесе кандидатура, до утре на полноќ и Пендаровски и Силјановска
За претседателските избори во странство ќе може да гласаат вкупно 1.782 граѓани во 32 ДКП-а
Во петок нов обид за договор за иднината на СЈО, опозицијата подготвува амандмани
Судењето за „Маџар Телеком“ продолжува на 27 март
Антикорупциска отвори предмети за Матка и за предизборни вработувања во АВМУ
Заев: Низ дијалог до решение за религиозниот објект во центарот на Охрид
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Се јави поранешниот дечко на Мелита: Еве што ќе гледате денеска во „Ексклузив“ (ВИДЕО)

Се јави поранешниот дечко на Мелита: Еве што ќе гледате денеска во „Ексклузив“ (ВИДЕО)
  • 08.11.2018

Манијакална опсесија е болест која ја носи Игор Кралевски, Столе Стоилов се смири со неговата девојка…Се само дел од работите кои ќе ги гледате во денешниот „Ексклузив“.

18:30 на 1ТВ започнува бомбастично издание кое ќе ве остави без зборови:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top