skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Се криеше, но ја фатија папараци: Викторија Бекам без шминка (ФОТО)

Се криеше, но ја фатија папараци: Викторија Бекам без шминка (ФОТО)
  • 04.11.2018

Неколку часа пред да го прикаже нејзиното гламурозно издание на хуманитарниот настан во Лондон, папараците ја фатија Викторија Бекам без шминка.

Поранешниот Спајсица излезе со своите синови, Ромео (16), Круз (13) и ќерката Харпер (7) за да купат кафе.

Во природно издание, без ронка шминка, Викторија покажа сосема природен изглед. На себе имаше хеланки, широка кошула и спортска јакна, а лицето го криеше под капата.

Истиот ден, во вечерните часови, сопругата на Дејвид Бекам се појави на црвен тепих во издание за кое се навикнавме да ја гледаме.

Таа дојде на хуманитарниот настан дојде со нејзиниот најстар син Бруклин во елегантен долг фустан, а друштво ѝ правеше и нејзината пријателка Ева Лонгорија.

 

View this post on Instagram

 

Kisses @evalongoria #GGGLondon18 @globalgiftfoundation Looking beautiful in #VBAW18 RTW and accessories! X VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Дејвид Бекам ниту овој пат не беше со неговата сопруга, по што повторно се подигнаа гласини за нивниот развод.

Back To Top