skip to Main Content

Се криеше, но ја фатија папараци: Викторија Бекам без шминка (ФОТО)

Се криеше, но ја фатија папараци: Викторија Бекам без шминка (ФОТО)
  • 04.11.2018

Неколку часа пред да го прикаже нејзиното гламурозно издание на хуманитарниот настан во Лондон, папараците ја фатија Викторија Бекам без шминка.

Поранешниот Спајсица излезе со своите синови, Ромео (16), Круз (13) и ќерката Харпер (7) за да купат кафе.

Во природно издание, без ронка шминка, Викторија покажа сосема природен изглед. На себе имаше хеланки, широка кошула и спортска јакна, а лицето го криеше под капата.

Истиот ден, во вечерните часови, сопругата на Дејвид Бекам се појави на црвен тепих во издание за кое се навикнавме да ја гледаме.

Таа дојде на хуманитарниот настан дојде со нејзиниот најстар син Бруклин во елегантен долг фустан, а друштво ѝ правеше и нејзината пријателка Ева Лонгорија.

 

View this post on Instagram

 

Kisses @evalongoria #GGGLondon18 @globalgiftfoundation Looking beautiful in #VBAW18 RTW and accessories! X VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Дејвид Бекам ниту овој пат не беше со неговата сопруга, по што повторно се подигнаа гласини за нивниот развод.

Back To Top