skip to Main Content

„Се е лага“: Јелена Карлеуша се огласи за разводот со Душко Тошиќ (ФОТО)

„Се е лага“: Јелена Карлеуша се огласи за разводот со Душко Тошиќ (ФОТО)
  • 23.04.2019

Балканската дива Јелена Карлеуша после вестите дека се разведува од Душко Тошиќ и дека фудбалерот ќе и остави се што стекнале во нивниот брак, се огласи на Инстаграм и напиша дека се е лага.

„Таблоидните текстови за разводот се апсолутна лага и измислување“, вели Јелена.

Имено, да потсетиме дека Душко Тошиќ е подготвен да направи се само што поскоро да се разведе од балканската дива. Луксузната куќа на Дедиње која вреди 2,5 милиони евра ќе припадне на Карлеуша и на ќерките Анита и Ники, а месечно ќе добиваат алиментација повеќе од пристојната, односно 3.000 евра.

 

Back To Top