skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Католиците го слават Велигден
Граѓаните го избираат петтиот претседател, прв на Република Северна Македонија
Охрид, Дебар и Ново Село избираат градоначалници
За победа во прв круг потребни 904.066 гласови, во вториот 723.253
МВР подготвено да обезбеди достојна и безбедна изборна атмосфера
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Се врати на Инстаграм: Карлеуша ја објави првата фотографија по смртта на мајка си (ФОТО)

Се врати на Инстаграм: Карлеуша ја објави првата фотографија по смртта на мајка си (ФОТО)
  • 24.03.2019

Јелена Карлеуша се врати на социјалните мрежи прв пат по смртта на нејзината мајка.

Ѕвездата на Инстаграм објави заедничка фотографија со Дивна Карлеуша која за неколку часа има повеќе од 60 илјади лајкови.

Дивна почина на 6-ти март 2019-година по долга битка со рак на белите дробови.

 

View this post on Instagram

 

🙏🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top