skip to Main Content

Се врати на Инстаграм: Карлеуша ја објави првата фотографија по смртта на мајка си (ФОТО)

Се врати на Инстаграм: Карлеуша ја објави првата фотографија по смртта на мајка си (ФОТО)
  • 24.03.2019

Јелена Карлеуша се врати на социјалните мрежи прв пат по смртта на нејзината мајка.

Ѕвездата на Инстаграм објави заедничка фотографија со Дивна Карлеуша која за неколку часа има повеќе од 60 илјади лајкови.

Дивна почина на 6-ти март 2019-година по долга битка со рак на белите дробови.

 

View this post on Instagram

 

🙏🏻

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Back To Top