skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Се вери најпосакуваниот ерген во Скопје, дијамант за убавата Ана

Се вери најпосакуваниот ерген во Скопје, дијамант за  убавата Ана
  • 13.06.2019

Ненат Пантовиќ, главнот менаџер на брендот “ Сињори“ и еден од најпосакуваните ергени  кај  нас, ја побара за жена неговата дологодишна девојка Ана Станојковска. Ненад клекна на колена пред многубројните гости, на забавата по повод пет годишнината од постоењето на брендот. Ана не можеше да ја сокрие возбудата и со мерак го покажа дијаматскиот прстен.

Back To Top