skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева со полициска придружба замина за Гевгелија
Законски нејаснотии кој ќе управува со СЈО по приведувањето на Јанева
Судењето за „Монструм“ одложено за 5 септември
Се запали автубус на ЈСП во Ѓоче Петров
Косовското Собрание се самораспушти, се очекува датумот за избори
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Сестрите Хадид ограбени на Миконос – Никогаш повеќе нема да се вратиме овде

Сестрите Хадид ограбени на Миконос – Никогаш повеќе нема да се вратиме овде
  • 11.08.2019

Славните сестри Бела и Џиџи Хадид одморот на Миконос ќе го паметат по непријатно исксутво откако беа ограбени во луксузната вила каде беа сместени.

Во последните неколку дена сестрите се фалеа со фотографии на Instagram од луксузниот одмор кој заврши неочекувано. Во моментот на грабежот тие не биле во вилата туку на роденденска прослава. Останаа без скапата облека, накитот, очилата и торбите. Кога се вратиле во вилата затекнале хаос, сè што било вредно е украдено.

„Не дозволувајте Instagram да ве залаже, нè ограбија. Никогаш повеќе нема да се вратам овде. Не би ви препорачала да доаѓате тука, трошете си ги парите на друго место“, порача Џиџи Хадид на Instagram.

Back To Top