skip to Main Content

Секси костим, без гаќички: Погледнете го стајлингот на Карлеуша за настапот на „Влез“ фестивалот (ФОТО)

Секси костим, без гаќички: Погледнете го стајлингот на Карлеуша за настапот на „Влез“ фестивалот (ФОТО)
  • 12.07.2019

Една од главните ѕвезди на првиот фестивал „Влез“ е и Јелена Карлеша. За настапот на овој музички настан ЈК одбра провокативно да се облече. Карлеуша на себе имаше секси костим преполн со бели трегери, а тоа што е приметливо е дека на себе нема гакичќи.

Пред настапот, ЈК се фотографираше со нашите ѕвезди од „Гранд“ кумановецот Мартинијан Кириловски и скопјанецот Филип Пецовски, на кои им беше ментор во ова музичко натпреварување. Тие двајца, како и Милица Цикариќ, Катарина Јовановиќ, ќе настапат заедно со Карлеуша на фестивалот „Влез“.

 

View this post on Instagram

 

Diva je spremna za nastup na #UlazFestival! Kako vam se dopada njen stajling? #ZvezdeGranda

A post shared by Zvezde Granda (@zvezdegranda) on

Back To Top