skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Саливан: САД силно го поддржуваат Преспанскиот договор
Димитров и Саливан: Реафирмирање на американската поддршка на интеграцијата на Македонија кон ЕУ и НАТО
„Титаник 2“ продолжува на 26. декември кога ќе се слушаат телефонски разговори
Поднесени седум амандмани на уставните измени – од независната пратеничка група, Алијансата на Албанците, Беса и Мухамед Зекири
Тело за помирување: Амнестија ќе нема за организаторите, тепачите и вооружените лица на 27 април
1ТВ достапна на Тотал ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK

Сека Алексиќ и семејството со фотографии од својот луксузен одмор(ФОТО)

Сека Алексиќ и семејството со фотографии од својот луксузен одмор(ФОТО)
  • 27.07.2018

Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко Пиљикиќ пред два дена заминаа за Хрватска, каде што пејачката имаше закажан настап, а слободното време го искористија во сончање, јадење, одмарање и правење фотографии.

Таа со семејството летуваше во луксузниот хотел Амабилис, на кој Сека јавно му се заблагодари за гостопримството и го препорача на своите следбеници кои сакаат мир и вистинско уживање.

☀️

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

?

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

#perfectday

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

#perfectmoment ?

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

#relax @luxury_hotel_amabilis

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

?

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

❤️

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

[email protected]_hotel_amabilis

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

#zivotjelep ?

A post shared by Seka Aleksić | Artist (@seka_aleksic) on

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top