skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Хан ја повика ЕУ да отвори преговори со Северна Македонија во најбрз можен рок
Могерини: Се надевам на позитивна одлука за преговори со Северна Македонија и Албанија
Рама: Пендаровски е претседател со кој треба да се гордееш, Мета не тера да се чувствуваме засрамено
Од денеска нови регистарски таблички со NMK
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

„Северина е лоша мајка“: Се огласи поранешниот сопруг Милан

„Северина е лоша мајка“: Се огласи поранешниот сопруг Милан
  • 21.12.2018

Милан Поповиќ поранешниот партнер на хрватската пејачка Северина Којиќ, изјавил дека покренал постап
одземање на старателството на Северина врз нивниот син Александар затоа што бил исплашен за неговиот живот. Милан вели дека Александар му се јавил да му каже дека Северина го оставила сам со непознати луѓе.

Северина е лоша мајка, го остава син ми со непознати луѓе кога оди на пат, а тој стравува за својот живот. Јас се залагам за неговата приватност, но Северина упорно објавува негови фотографии на социјални мрежи. Очигледно нема намера да престане. Таа постојано говори дека е горда на Александар ѝ тоа постојано го објавува на социјалните мрежи, иако има голем број на предупредувања од експерти, дека тоа е штетно за него. Александар следната година треба да почне да оди во школо. Јас сметам дека треба да оди во приватно школо со ограничен број на деца, додека Северина инсистира поради социјализација, Александар да оди во јавно школо. Според мое мислење, мојот син е изложен на можно исмејување од своите врсници кои знаат бидат немилосрдни. Јас како татко сакам максимално да го заштитам“, вели српскиот бизнисмен Милан Поповиќ.

Северина се уште се нема огласено по повод овие обвинувања.

Извор: ubavinaizdravje.mk

Back To Top