skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Судењето за „27 април“ одложено за 31 јануари, Русковска информира дека во обвинението нема суштински измени
Сослушано обезбедувањето, блиски роднини на Груевски нема да сведочат
Нови рочишта за „Топлик“ и за убиството на Саздовски
Отровен воздух и привремени мерки: бесплатен превоз во ЈСП, за два дена продолжен зимски распуст и два дена скијање во Маврово за децата
Во Грција почнуваат парламентарните процедури за ратификација на Договорот од Преспа
Нимиц ја повика Грција да го ратификува Преспанскиот договор
Делегација на Собранието на зимската сесија на ПССЕ во Стразбур
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

„Северина е лоша мајка“: Се огласи поранешниот сопруг Милан

„Северина е лоша мајка“: Се огласи поранешниот сопруг Милан
  • 21.12.2018

Милан Поповиќ поранешниот партнер на хрватската пејачка Северина Којиќ, изјавил дека покренал постап
одземање на старателството на Северина врз нивниот син Александар затоа што бил исплашен за неговиот живот. Милан вели дека Александар му се јавил да му каже дека Северина го оставила сам со непознати луѓе.

Северина е лоша мајка, го остава син ми со непознати луѓе кога оди на пат, а тој стравува за својот живот. Јас се залагам за неговата приватност, но Северина упорно објавува негови фотографии на социјални мрежи. Очигледно нема намера да престане. Таа постојано говори дека е горда на Александар ѝ тоа постојано го објавува на социјалните мрежи, иако има голем број на предупредувања од експерти, дека тоа е штетно за него. Александар следната година треба да почне да оди во школо. Јас сметам дека треба да оди во приватно школо со ограничен број на деца, додека Северина инсистира поради социјализација, Александар да оди во јавно школо. Според мое мислење, мојот син е изложен на можно исмејување од своите врсници кои знаат бидат немилосрдни. Јас како татко сакам максимално да го заштитам“, вели српскиот бизнисмен Милан Поповиќ.

Северина се уште се нема огласено по повод овие обвинувања.

Извор: ubavinaizdravje.mk

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top