skip to Main Content

Рита Ора уште еднаш докажа дека е една од најзгодните жени во светот (ФОТО)

Рита Ора уште еднаш докажа дека е една од најзгодните жени во светот (ФОТО)
  • 17.05.2019

Музичката ѕвезда Рита Ора (28) блескаше во прилепен фустан на забавата по повод Филмскиот ифестивал во Кану, а во прв план беа нејзините гради и секси стомакот.

Освен облините, јасно се гледаше и незината голема тетоважа на десната страна од телото, помалата на левата, а секси лепотицата со албанско потекло за оваа свечена пригода ја избланширала целосно косата.

 

Се совршено изгледа на неа, а дефинитивно повторно покажа дека важи за една од најзгодните жени во светот….

 

 

 

Back To Top