skip to Main Content

Рита Ора во проѕирен фустан: Градите и кипат на сите страни, а на крајот се бакна со својата колешка (ФОТО)

Рита Ора во проѕирен фустан: Градите и кипат на сите страни, а на крајот се бакна со својата колешка (ФОТО)
  • 21.08.2018

Пејачката Рита Ора која многумина ја сметаат за најсекси Албанка, минатата ноќ се појави на доделувањето на „МТВ“ наградите во Лос Анџелес, а поради интересниот стајлинг беше во центарот на вниманието.

Пејачката на црвениот килим прошета во проѕирен фустан и тоа без градник на себе, а доле ѕиркаа само црните гаќички. Се разбира, бујните гради „кипеа“ од сите страни.

Но, тоа не беше се, атрактивната пејачка во еден момент се сретна со нејзината колешка Беба Реџа со која се бакна во уста.

Back To Top