skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Докос за 1ТВ: Потребна е добра волја за спроведување на Договорот од Преспа
Нацрт законот за ратификација на Договорот од Преспа доставен во грчкиот Парламент
ОЈО го гони за убиство телохранителот на Мијалков
Анѓушев: Економијата ќе биде главен фокус на Владата за годинава
„Фич“ го потврди кредитниот рејтинг ББ со позитивен изглед за Македонија
Бизнисот против избори, бара фокусот да се стави на економската агенда
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

„Резултатите не се најдобри“: Докторите загрижени за здравјето на Милица Тодоровиќ

„Резултатите не се најдобри“: Докторите загрижени за здравјето на Милица Тодоровиќ
  • 14.09.2018

„Милица Тодоровиќ се опушти и не води грижа толку многу за нејзиниот изглед и здравје“, пишува српското списание „Свет“.

Оваа атрактивна пејачка побара помош од еден нутриционист за да ја регулира нејзината тежина и раскажа од што се треба да се откаже:

„Морам да изгубам десет килограми. Бев кај нутриционистот и искрено да кажам дека резултатите не се најдобри, докторката е загрижена. Можам да заборавам на слатките“, се жали Милица.

Тодоровиќ очигледно цврсто одлучила да се посвети на здравата исхрана.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top