skip to Main Content

Прска вода од секоја страна: Ѕирнете во луксузниот дом на најмладата милионерка (ФОТО)

Прска вода од секоја страна: Ѕирнете во луксузниот дом на најмладата милионерка (ФОТО)
  • 04.09.2018

Благодарение на нејзината линија на кармини, 21-годишната полусестра на Ким Кардашијан сега е мулти милионер, чија компанија има вредност од 900.000 милиони долари.

Имено, Кајли Џенер на својот Инстаграм профил каде брои 114 милиони следбеници, сподели дел од нејзиното секојдневие и луксузот во кој живее.

Додека тие лудуваат по нејзините производи, таа им покажа како ужива во глетката од балканот.

Back To Top