skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Алтернатива е новото име на партијата на Африм Гаши – Беса останува на Касами
Могерини: ЕУ ќе го поздрави историскиот успех на Скопје и Атина
Бугарија в среда ќе го ратификува Протоколот за НАТО
Северна Македонија денеска на агендата на министрите за надворешни на ЕУ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Присутните на најпрестижните „Греми“ награди на тапет кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)

Присутните на најпрестижните „Греми“ награди на тапет кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)
  • 12.02.2019

Изминатиов викенд се одржа најпрестижниот настан кога станува збор за доделување на награди во светот, „Греми“, а нормално Сергеј имаше доста работи и одлучи да го искористи овој момент за да ги искоментира присутните.

Доста пофалби имаше, бидејќи како што вели тој, тоа е модата во 21 век, а како и во секое издание имаше минути и за модните катастрофи. Уживајте:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top