skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Тренд на дезинформации со цел наведување на публиката кон погрешни заклучоци
Грчкиот остров Парос во обид да биде првиот остров без пластика
Кои пет градови се преполни со туристи?
Пронајдена порака во шише стара 50 години
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Присутните на најпрестижните „Греми“ награди на тапет кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)

Присутните на најпрестижните „Греми“ награди на тапет кај Сергеј Варошлија (ВИДЕО)
  • 12.02.2019

Изминатиов викенд се одржа најпрестижниот настан кога станува збор за доделување на награди во светот, „Греми“, а нормално Сергеј имаше доста работи и одлучи да го искористи овој момент за да ги искоментира присутните.

Доста пофалби имаше, бидејќи како што вели тој, тоа е модата во 21 век, а како и во секое издание имаше минути и за модните катастрофи. Уживајте:

Back To Top