skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Католиците го слават Велигден
Граѓаните го избираат петтиот претседател, прв на Република Северна Македонија
Охрид, Дебар и Ново Село избираат градоначалници
За победа во прв круг потребни 904.066 гласови, во вториот 723.253
МВР подготвено да обезбеди достојна и безбедна изборна атмосфера
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Преслаткиот син на Вил Смит кој се прослави како „Карате кид“ сега изгледа одвратно! (ФОТО)

Преслаткиот син на Вил Смит кој се прослави како „Карате кид“ сега изгледа одвратно! (ФОТО)
  • 15.04.2019

Синот на славниот актер Вил Смит (50) се прослави со улогата во филмот „Карате кид“ и важеше за еден од најслатките деца во Холивуд.

Девет години покасно Џејден Смит (20) изгледа потполно различно, а пред актерската кариера ја став музичката и се посвети на рапот. Во музичките води се внесе со гостувањето во песната “Never Say Never” која ја сними со Џастин Бибер (25), а Џејден денес настапува на еден од најголемите фестивали во светот – “Coachella”, во калифорниската пустина.

-Од толку слатко дете до ова. Вау, незнам што би кажала на твојот денешен изглед!- е еден од коментарите на фотографијата на Џејден Смит на Инстаграм.

Сепак, Џејден вакви коментари не го допираат, па ни во еден момент не се вмеша во кавга на социјалните мрежи. Растење во семејство на „селебрити“ пар, по мислењето на многумина доведе до тоа тој да биде многу размазен, а неговата мисија е како цело време да сака да ги шокира оние кои му го критикуваат имиџот и однесувањето.

Па, така Џејден порано се облекуваше во сукњи, имаше неколку размазени испади врз вработени во хотели и во ресторани, а недоамна и јавно објави едка е во врска со раперот Тајлер. The Creator (28).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jaden Smith (@c.syresmith) on

Никој не е сигурен дали синот на Смит е сериозен или тоа беше само еден од неговите многубројни перформанси.

Инаку, Џејден Смит со месеци се поврзува со Кендал Џенер, која исто така се наоѓа на фестивалот во Коачела и ќе му биде поддршка.

 

 

 

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top