skip to Main Content

Премногу вулгарна: Кендал Џенер го покажа задникот и меѓуножјето на Оскарите (ФОТО)

Премногу вулгарна: Кендал Џенер го покажа задникот и меѓуножјето на Оскарите (ФОТО)
  • 26.02.2019

По доделувањата на Оскарите, ѕвездите традиционално се појавија на забавата која ја организира „Vanity Fair“.

Сепак оваа година најмногу внимание привлече Кендал Џенер која се појави полу гола.

Фустанот кој го носеше го истакна нејзиното згодно тело, покажувајќи ги градите, голиот грб, нозете, но и дел од задникот.

Денес дел од јавноста е воодушевена од нејзиниот стајлинг, иако тука се тие кои ја критикуваат дека на забавата изгледала вулгарно.

Како ви се допаѓа?

Back To Top