skip to Main Content

Премиерот Зоран Заев се запозна со Марија Шерифовиќ во летното „Студио 1“ во Охрид (Фото)

Премиерот Зоран Заев се запозна со Марија Шерифовиќ во летното „Студио 1“ во Охрид (Фото)
  • 03.08.2018

Премиерот Зоран Заев денеска гостуваше во летното „Студио 1“ на 1ТВ, а веднаш по разговорот се сретна и се запозна со српската мега ѕвезда Марија Шерифовиќ.

Познатата пејачка исто така беше гостинка во летното издание на „Студио 1“ и тоа само неколку часа пред нејзиниот голем концерт, закажан за вечерва со почеток во 22 часот на стадионот „Билјанини извори“ во Охрид.

Организаторот на овој концерт, „БМЈ Медиа Груп“ ветува музички спектакл кој ќе се памети уште многу долго.

Back To Top