skip to Main Content

Премиерно: Погледнете ја првата емисија на шоуто „Возење со Вучиќ“ (ВИДЕО)

Премиерно: Погледнете ја првата емисија на шоуто „Возење со Вучиќ“ (ВИДЕО)
  • 08.10.2018

Денеска на фрекфенцијата на 1ТВ официјално стартуваше новото шоу на популарниот Драган Вучиќ, „Возење со Вучиќ“.

Македонскиот шоумен се развозуваше низ скопските улици и приреди одлична забава буквално за сите.

Новото шоу „Возење со Вучиќ“ се емитува секој ден на 1ТВ со почеток во 17:45 минути, а погледнете како помина првата премиерна емисија.

Погледнете:

Back To Top