skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Премиерно: Погледнете ја првата емисија на шоуто „Возење со Вучиќ“ (ВИДЕО)

Премиерно: Погледнете ја првата емисија на шоуто „Возење со Вучиќ“ (ВИДЕО)
  • 08.10.2018

Денеска на фрекфенцијата на 1ТВ официјално стартуваше новото шоу на популарниот Драган Вучиќ, „Возење со Вучиќ“.

Македонскиот шоумен се развозуваше низ скопските улици и приреди одлична забава буквално за сите.

Новото шоу „Возење со Вучиќ“ се емитува секој ден на 1ТВ со почеток во 17:45 минути, а погледнете како помина првата премиерна емисија.

Погледнете:

Back To Top