skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Позната актерка уценувана за голи фотографии, па таа сама ги објави! (ФОТО)

Позната актерка уценувана за голи фотографии, па таа сама ги објави! (ФОТО)
  • 17.06.2019

Актерката Бела Торн (21) ги објави своите екскплицитни фотографии на Твитер и прати јасна порака.

Со голите фотографии наводно хакерите и претеле на актерката, па таа одлучила сама да ги објави и да им се обрати преку социјалните мрежи.

-Еб**е се и вие и моќна која мислите дека ја имате над мене. Ќе пишувам за тоа во следната книга – напиша актерката во описот на екскплицитните фотографии и скриншотовите од разговорот со хакерите.

-Последните 24 часа ми се закануваа со моите лични голи фотографии и се чуствувам одврано, се чуствувам посрамено, како некој да го земал тоа од мене за кое јас сакам само една личност да го види – објасни младата актерка.

-Предолго дозволував мажите да ме искористуваат и проклето ми е доста од тоа…можам да спијам вечерва знаејќи дека си ја вратив моќта. Не можете да го контролирате мојот живот и никогаш нема да можете. Со други зборови, еве ви ги моите гради – беше јасна Бела.

Актерката призна дека наместо славје поради книгата која моментално ја промовира, цел ден плачела поради заканите на хакерот.

-И да, ФБИ ќе ви биде на вратите многу брзо, па чувајте си проклетиот грб – напиша поранешната ѕвезда од Дизни, која не го идентификуваше хакерот.


.

Back To Top