skip to Main Content

Прв настап по смртта на мајка си: Јелена Карлеуша качи момче од публиката и …. (ВИДЕО)

Прв настап по смртта на мајка си: Јелена Карлеуша качи момче од публиката и …. (ВИДЕО)
  • 28.04.2019

Јелена Карлеуша по два месеци откако почина мајка и Дивна Карлеуша по битката со тешката болест, се врати на сцената и запеа со публиката.

Карлеуша првиот настап по смртта на Дивна го одржа во преполна дискотека во Салцбург во Австрија, каде се појави во доста провокативно издание.

Таа за оваа прилика облекла тигрести кратки панталони, мрежасти чорапи и високи потпетици, а со провокативниот танц ја кренала публиката на нозе.

Јелена на бината поканила и едно момче од публиката кого го соблекла речиси до гола кожа.

Погледнете како тоа изгледало:

Back To Top