skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Католиците го слават Велигден
Граѓаните го избираат петтиот претседател, прв на Република Северна Македонија
Охрид, Дебар и Ново Село избираат градоначалници
За победа во прв круг потребни 904.066 гласови, во вториот 723.253
МВР подготвено да обезбеди достојна и безбедна изборна атмосфера
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Прва фотографија: Запознајте ја внуката на Наум Петрески (ФОТО)

Прва фотографија: Запознајте ја внуката на Наум Петрески (ФОТО)
  • 15.04.2019

Ќерката на Наум Петрески, Анастасија пред месец и половина стана мајка!

Пејачката и нејзиниот сопруг Владимир Поповски за прв пат станаа родители, а Анастасија сега ја покажа ќеркичката.

На Инстаграм беше објавена фотографија од малата Андреа иако нејзиното лице беше покриено со срценце… се надеваме дека многу наскоро Анастасија и Владимир ќе ја покажат малата принцеза.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top