skip to Main Content

Порно фотографиите ѝ донесоа проблем: Северина се разведува?! (ФОТО)

Порно фотографиите ѝ донесоа проблем: Северина се разведува?! (ФОТО)
  • 15.10.2018

Откако се појавија порно фотографиите од Северина во јавноста, се шпекулираше дека нејзиниот брак одвај стои на нозе.

Имено, хрватските медиуми пишуваа како нејзиниот сопруг Игор Којиќ бил бесен поради експлицитните фотографии, со што и започнаа сомнежите за можниот развод.

Сепак, се чини дека нивниот брак е во најдобар ред, ако се суди по фотографиите кои ги објавуваат на Инстаграм. Северина сподели фотографија со нејзините следбеници и обожаватели на која тие изгледаат среќно и заљубено.

„Ние“, напиша хрватската пејачка и додаде дека Игор Којиќ е најдобриот маж на светот.

 

View this post on Instagram

 

Mi ❤️ #volimstosevolimo #najboljimuz #tomoradajemagijabebo #ljubavseljubavljuvraca #severina

A post shared by Severina Kojic (@severina) on

Да потсетиме дека пред два месеца главна тема на Балканот беа новите порно фотографии на Северина.

Back To Top