skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Поранешната порно-ѕвезда фатена на плажа без шминка изгледа непропознатливо (ФОТО)

Поранешната порно-ѕвезда фатена на плажа без шминка изгледа непропознатливо (ФОТО)
  • 22.05.2019

Поранешната порно-ѕвезда Џена Џејмисон (45), која по трет пат се породи во април 2017. Година, пред неколку дена беше фатена во бикини на плажа, но нејзиниот изглед навистина е загрижувачки.

Таа неодамна се пресели на Хаваите заедно со вереникот Лир Битон и ќерката Бател, каде семејно уживаат во убавините на оваа земја.

За ѕвездата од филмовите за возрасни познато е дека имаше проблеми со килограмите откако се породи последен пат.

Погледнете како изгледа од пред неколку дена…

 

Back To Top