skip to Main Content

Поранешната порно-ѕвезда фатена на плажа без шминка изгледа непропознатливо (ФОТО)

Поранешната порно-ѕвезда фатена на плажа без шминка изгледа непропознатливо (ФОТО)
  • 22.05.2019

Поранешната порно-ѕвезда Џена Џејмисон (45), која по трет пат се породи во април 2017. Година, пред неколку дена беше фатена во бикини на плажа, но нејзиниот изглед навистина е загрижувачки.

Таа неодамна се пресели на Хаваите заедно со вереникот Лир Битон и ќерката Бател, каде семејно уживаат во убавините на оваа земја.

За ѕвездата од филмовите за возрасни познато е дека имаше проблеми со килограмите откако се породи последен пат.

Погледнете како изгледа од пред неколку дена…

 

Back To Top