skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
ДКСК: Заев не може да биде премиер и министер за финансии
Заев: Го повлекувам предлогот да бидам и министер за финансии, иако уставот и законите го дозволуваат тоа
Атанасов: Сакав да бидам министер, бидејќи во образованието се прави малку
Весел Мемеди ќе поднесе оставка од функцијата потпретседател на Собранието
Шекеринска: Северна Македонија ќе учествува на сите сензитивни дискусии во НАТО
Димитров: Бугарија и Македонија ќе најдат начин низ пријателство и почит да го решат прашањето за Гоце Делчев
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Популарниот Драган Којиќ Кеба денеска гостин во „Ексклузив“ (ВИДЕО)

Популарниот Драган Којиќ Кеба денеска гостин во „Ексклузив“ (ВИДЕО)
  • 11.01.2019

Во денешното издание на „Ексклузив“ дознавате кои од познатите македонски познати личности се во роднинска врска, дизајнерот Златко Јовановски ја раскажува приказната за соработката со Тајга и како шлаг на тортата гостин во студио е мега популарниот Кеба.

Гледајте „Ексклузив“ денеска во 18:15 часот на 1ТВ:

Back To Top