skip to Main Content

Погледнете каков роденденски подарок доби Лила од Бојан Јовановски (ВИДЕО)

Погледнете каков роденденски подарок доби Лила од Бојан Јовановски (ВИДЕО)
  • 16.10.2018

Лила Филиповска синоќа во друштво на најблиските пријатели и семејството го прослави својот роденден.

Се славеше до раните утрински часови, а популарната водителка се пофали и со дел од подароците.

Лила на Инстаграм објави видео од новиот пар чевли од брендот Saint Laurent подарок од Бојан Јовановски.

Водителката многу пати досега изјави дека е „зависник“ од купување чевли, па нејзиниот најдобар пријател ја изненади со секси потпетици.

Back To Top