skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Тренд на дезинформации со цел наведување на публиката кон погрешни заклучоци
Грчкиот остров Парос во обид да биде првиот остров без пластика
Кои пет градови се преполни со туристи?
Пронајдена порака во шише стара 50 години
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Панчо од ДНК го возвраќа ударот на Слаткар и Јоце Панов: Еве што ќе гледате во „Ексклузив“ (ВИДЕО)

Панчо од ДНК го возвраќа ударот на Слаткар и Јоце Панов: Еве што ќе гледате во „Ексклузив“ (ВИДЕО)
  • 06.12.2018

После неколку месеци одбивање на Панчо од ДНК да даде коментар за прозивките од страна на Слаткар и Јоце Панов, конечно добивме одговор, а тоа го гледате во денешниот „Ексклузив“.

Како помина промоцијата на Теа Трајковска за нејзиниот албум и што прави денеска познатиот актер Дац. Гледајте вечерва во 18:15 часот.

Back To Top