skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Продолжува судењето за „Титаник“ на СЈО
Кандидатите за технички експерти на интервју во собраниската комисија за надзор на следењето комуникации
Димитров во Грац на дебата за Преспанскиот договор и евроинтергацијата
Павлопулос: Грција ја поддржува европерспективата на Северна Македонија, но потребно е да се исполнат предусловите
Неофит: Ќе направиме се за целосна радост на нашите македонски браќа
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Панки од „Куку Леле“: Тешко е да си самохран родител, ама се снаоѓам (ВИДЕО)

Панки од „Куку Леле“: Тешко е да си самохран родител, ама се снаоѓам (ВИДЕО)
  • 16.03.2019

Сашо Каимовски или на јавноста познат како Панки од „Куку Леле“ бил секогаш интересен за јавноста, особено во последно време поради неговиот физички изглед.

Тој ретко зборува пред тв-камерите за неговиот приватен живот, но екипата на Ексклузив беше упорна и за првпат Панки искрено зборуваше за своите две ќерки, за тоа како се снаоѓа во улога на самохран родител, но се разбира, зборувавме и за неговата музичка кариера.

Погледнете го интервјуто:

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top