skip to Main Content

Оперирана од срам: Милица Тодоровиќ топлес и во танга-гаќички на кров од зграда (ФОТО)

Оперирана од срам: Милица Тодоровиќ топлес и во танга-гаќички на кров од зграда (ФОТО)
  • 29.08.2018

Српската пејачка Милица Тодоровиќ ужива и во последните денови од август и максимално ги користи сончевите денови за купење во море и во базен. А, се разбира таа никогаш не ги заборава своите обожаватели на социјалните мрежи.

Згодната пејачка објави фотки на кои може да се види како ужива на кров од зграда и тоа во базен, меѓутоа она што „боде“ очи е тоа што таа позира топлес и во тангагаќички.

Погледнете како тоа изгледа:

Back To Top