skip to Main Content

ОВА РЕТКО СЕ ГЛЕДА: Каролина Гочева со деколте до папок (ФОТО)

ОВА РЕТКО СЕ ГЛЕДА: Каролина Гочева со деколте до папок (ФОТО)
  • 11.04.2018

Ретко сме имале прилика досега да ја видиме нашата позната пејачка Каролина Гочева во посмели парчиња облека, но овој пат таа  и тоа како ги изненади своите обожаватели на социјалните мрежи.

За вистинско чудо, Гочева на својот профил објави неколку фотографии на кои позира во палто со отворено деколте до папокот.

Можеби не ви се верува, но погледнете ги фотографиите:

Пролет со @magnetik.skopje & @pinkoofficial ? фото @lilika_phototemple

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Back To Top