skip to Main Content

Ова е премногу: Карлеуша позира топлес и со минијатурно лента на задникот (ФОТО)

Ова е премногу: Карлеуша позира топлес и со минијатурно лента на задникот (ФОТО)
  • 12.10.2018

Јелена Карлеуша со Душко Тошиќ и децата уживаат на магичниот Малдиви, од каде фановите секојдневно ги радува нејзините обожаватели со фотографии на кои позира во најразлични изданија.

Меѓутоа, како деновите поминуваат фотографиите стануваат се повеќе провоактивни, а со најновата таа се надмина себе си.

Имено, Јелена позира завртена со грбот на базен и тоа без горниот дел од костимот за капење, а доле како што може и вие да забележите, има само една малечка лента која всушност се долниот дел од бикинито.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Good morning ??

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Back To Top