skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Тренд на дезинформации со цел наведување на публиката кон погрешни заклучоци
Грчкиот остров Парос во обид да биде првиот остров без пластика
Кои пет градови се преполни со туристи?
Пронајдена порака во шише стара 50 години
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Нова војна на македонската естрада: Еве што ќе гледате денес во „Ексклузив“ (ВИДЕО

Нова војна на македонската естрада: Еве што ќе гледате денес во „Ексклузив“ (ВИДЕО
  • 05.12.2018

Благица Павловска побегна со својот помлад дечко од Скопје, манекенката Рената започнува војна против Дунавка Трифуновска….

Гледајте „Ексклузив“ во 18:15 часот:

Back To Top