skip to Main Content

Папараците не ја препознаа: Ким има нова естетска хирургија на лицето?! (ФОТО)

Папараците не ја препознаа: Ким има нова естетска хирургија на лицето?! (ФОТО)
  • 17.08.2018

Американската ѕвезда ја смени бојата на косата, но ова не е главната причина зошто сите гледаа во неа.

Ким Кардашијан синоќа уживаше во Мајами, но овој пат во женско друштво.

Ким отиде на вечера со скапоценото „Ферари“, чија цена е околу 220.000 евра, а штом се приближуваше беше јасно дека ѕвездата ја има променето бојата на косата и дека сега е зелена.

Но, косата е само еден дел од Ким, што синоќа можеше да се забележи, но, покрај убавата фигура, папараците „уловија“ промена и на нејзниното лице.

 

Дали е во прашање нова техника во шминката, или некој нов естетски зафат не е сигурно, но Ким изгледа поразлично од пред две недели, тоа е факт.

Back To Top