skip to Main Content

Нема срам: Рита Ора се соблече во својата хотелска соба (ФОТО+18)

Нема срам: Рита Ора се соблече во својата хотелска соба (ФОТО+18)
  • 24.07.2018

Пејачката Рита Ора, кои многумина ја сметаат за една од најзгодните Албанки на денешницата, повторно ги изненади фановите.

Имено таа после успешно оддржаниот концерт во Шпанија, се смести во својата хотелска соба, комплетно се разголе и позираше во секси фотографии, па напиша:

„Ужинка!“

 

Рита на сликите е во секси хеланки, со шминка и накит од концертот, без никаков горен дел – а при тоа грицка чипс.

 

Мора да признаеме дека пејачката овде изгледа навистина провокативно. а во тоа се сложија и фановите кои во коментарите изјавија жалење што таа не ги потргнала рацете барем малку полево за да се види нешто повеќе, а некои од нив посакаа и да бидат на местото на чипсот што таа го грицка.

 

 

Back To Top