skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Брима: Македонците пооптимисти во светски рамки за меѓународните политики на САД, Русија, Кина и ЕУ
Спираки: Официјалното име на соседната земја е Северна Македонија, дискусијата за таблите е од мало значење
СДСМ и ДУИ бараат консензуален претседателски кандидат
За олеснување на трговијата и транспортот 26,2 милиони евра од Светска банка
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

Нема да ви се верува кој е малиов дечко (ФОТО)

Нема да ви се верува кој е малиов дечко (ФОТО)
  • 12.01.2019

Денес раперот Стефан Ѓуриќ – Раста е еден од најпопуларните музичари на сцената. На својот Инстаграм профил тој сподели фотографија од детството со своите обожаватели и покажа како изгледал како момче.

Стефан тогаш не ни замислуваше дека ќе биде популарен и дека неговите песни ќе ги слушна цел регион. Неговата фотографија предизвика голем број лајкови, но исто така и коментари.

 

View this post on Instagram

 

R. A. S. T. A. 😇😈🙏

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

Раста се ожени со Ана Николиќ во 2016 година, а една година подоцна ја добија ќерката на Тара.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top