skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Некој ќе стане татко: Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ е бремена (ФОТО)

Некој ќе стане татко: Поранешната девојка на Саша Ковачевиќ е бремена (ФОТО)
  • 02.01.2019

Јована Јоциќ, поранешната девојка на поп-ѕвездата Саша Ковачевиќ, од неодамна отплови во романса со Владан Савиќ, од бендот „Магла бенд“. Јована сподели со нејзините следбеници на Инстаграм дека е во блажена состојба.

На социјалните мрежи, таа објави фотографија со Владан, под која напиша нешто што предизвика голем број коментари од нејзините следбеници.

„Ние тројца сме подготвени!“, напиша таа, воодушевувајќи многумина. Под овој пост имаше бројни честитки до среќната двојка

 

View this post on Instagram

 

Nas troje spremni! 🌌💙

A post shared by J O V A N A J O C I Ć (@jocic.jovana) on

Back To Top