skip to Main Content

На Хајди Клум не и пречи што градите и ги виде целиот свет (ФОТО) +18

На Хајди Клум не и пречи што градите и ги виде целиот свет (ФОТО) +18
  • 11.04.2018

Бившата манекенка Хајди Клум (45) и нејзиниот 16 години помлад партнер, гитаристот на групата „Токио Хотел“ Том Каулиц, откако признаа дека се во љубовна врска пред две недели, отпатуваа заедно во Мексико на одмор, а кадрите забележани од страна на папарацо-новинарите таму набрзо го заобиколија светот.

Очигледно на поранешната манекенка не и пречи градите да и бидат на тацна и да ги види целиот свет.

Погледнете што фотографираа папараците:

 

Back To Top