skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Алтернатива е новото име на партијата на Африм Гаши – Беса останува на Касами
Могерини: ЕУ ќе го поздрави историскиот успех на Скопје и Атина
Бугарија в среда ќе го ратификува Протоколот за НАТО
Северна Македонија денеска на агендата на министрите за надворешни на ЕУ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ

На Елена Ристеска и треба добро „тресење“, искрен е фитнес тренерот Игор

На Елена Ристеска и треба добро „тресење“, искрен е фитнес тренерот Игор
  • 18.01.2019

Фитнес тренерот Игор Божиновски-Попај  скоро 15 години се занимава со бодибилдинг и фитнес. Досега тренирал многу познати градски фаци, добивал многу награди и признанија , но како што ни рече , голема желба му е да ја тренира поп пејачката Елена Ристеска.

“ Забележав дека Елена е малку здебелена и не е веќе згодна како порано. Јас да и бидам тренер, би ја ставил на строг режим на исхрана, потоа едно добро “тресење“ во теретана, барем една година  и ќе биде   како  секс бомба“, вели Игор.

Тој не ги крие симпатиите кон пејачката и вели дека секоја поп ѕвезда треба да има личен фитнес тренер.

-“ На неа и треба мускулест маж како мене, за да може да ја држи во форма. Моето искуство во фитнесот многу ќе и помогне  во кариерата, посебно кога ќе прави фотосесии и спотови. Таква убавица не смее да си дозволи да биде  дебела.Тука сум за неа, додава Игор.

1tv.mk: Преземањето на авторски содржини обајавени на оваа страница е дозволено само делумно (маx. до 30 насто од содржината) и со ставање хиперлинк до содржината којашто се цитира. Непридржувањето до ова правило ќе значи крадење на информациите и соодветно ќе се санкционира од страна на BMJ Мedia Group, согласно позитивните законски норми.

Back To Top