skip to Main Content

“Најголемиот борец…”: Со емотивна порака Анастасија и го честиташе роденденот на Цеца Ражњатовиќ (ФОТО)

“Најголемиот борец…”: Со емотивна порака Анастасија и го честиташе роденденот на Цеца Ражњатовиќ (ФОТО)
  • 15.06.2019

Пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ вчера на 14 јуни, го прослави својот 46 роденден. На Фолк ѕвездата и пристигнуваат честитки од сите страни, а едно од омилените е секако онаа од ќерката Анастасија Ражњатовиќ. Наследничката на Цеца објави на својот Инстаграм профил заедничка фотографија со својата мајка и го напиша ова:

-На најголемиот борец и најдобрата мајка и посакувам најсреќен роденден! Те сака твојата ќерка – напиша Анастасија.

 

 

 

Back To Top