skip to Main Content

Мокра и жешка: Никол Шерцингер ќе ве остави без зборови! (ФОТО)

Мокра и жешка: Никол Шерцингер ќе ве остави без зборови! (ФОТО)
  • 17.10.2018

Пејачката Никол Шерцингер влезе во петтата деценија од животот и сеуште е вистинска секс-бомба. Поранешниот член на групата “The Pussycat Dolls” ужива на одмор на хавајските острови Оахи со пријателите и фамилијата, а таму покажа какво секси тело има.

Никол уживаше капејќи се во океанот на дожд, а кога излезе, ги “фрли” мажите во транс со своето брутално издание.

После ова издание на Никол Шерцингер можеме слободно да констатираме дека нејзиниот дечко, бугарскиот тенисер Григот Димитро е вистински среќник.

 

Back To Top