skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Јанева ќе сведочи пред Русковска во 10 часот во вторник
Јанева негира дека дала наредба за претрес на обвинителите
Обвинителот Рустеми сведочи во ОЈО
Стефанова за комуникацијата меѓу Јанева и Камчев: Не сум експерт за криминал
Скопје и Софија ја интензивираат соработката во одбраната
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Мокра и жешка: Никол Шерцингер ќе ве остави без зборови! (ФОТО)

Мокра и жешка: Никол Шерцингер ќе ве остави без зборови! (ФОТО)
  • 17.10.2018

Пејачката Никол Шерцингер влезе во петтата деценија од животот и сеуште е вистинска секс-бомба. Поранешниот член на групата “The Pussycat Dolls” ужива на одмор на хавајските острови Оахи со пријателите и фамилијата, а таму покажа какво секси тело има.

Никол уживаше капејќи се во океанот на дожд, а кога излезе, ги “фрли” мажите во транс со своето брутално издание.

После ова издание на Никол Шерцингер можеме слободно да констатираме дека нејзиниот дечко, бугарскиот тенисер Григот Димитро е вистински среќник.

 

Back To Top