skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Германски печат: ЕУ земјите подготвени да ја прифатат само Северна Македонија
Расмусен: Земјите од ЕУ не можат да ѝ ја негираат на Македонија иднината што ја бара
Шекеринска: Земјава за една година направи скок од 23 места во однос на стабилноста
Новата амбасадорка на САД во земјава положи свечена заклетва
Сведок од УБК: До системот за прислушување се пристапуваше и надвор од МВР, од поранешниот Аеро клуб
Министерството за правда ги објави извештаите од надзорот во судовите за АКМИС системот
ОН: Светот до 2050 година ќе брои 9,7 милијарди луѓе
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Мики Црнокрак и Жан Клод ван Дам на исто сепаре во Кемер (ФОТО)

Мики Црнокрак и Жан Клод ван Дам на исто сепаре во Кемер (ФОТО)
  • 28.08.2018

Дефинитивно многумина ќе му подзавидат на познатиот Мики Црнорак на фотографијата која ја објави на социјалните мрежи со еден од најпопуларните актери на сите времиња – Жан Клод ван Дам.

Црнокрак на својот профил на Фејсбук сподели фотка со познатиот актер во турското летувалиште Кемер, каде присуствува на избор за убавина организиран од „Fashion Tv“.

– Не знам дали знаете, но Жан Клод ван Дам е исто така на овој избор, каде е специјален гостин  и ќе биде во жирикомисијата кога ќе се одржува финалето. Инаку морам да кажам дека се однесуваше сосема нормално, како да е најобичен човек. Беше и прилично расположен за разговор за и за сликање.  Скоро цела вечер во дискотеката седеше со нас на сепаре – ни изјави накусо Црнокрак.

Back To Top