skip to Main Content

Мелани Грифит и на 62 секси

Мелани Грифит и на 62 секси
  • 31.10.2019

Поранешната сопруга на Антонио Бандерас позира само во црна долна облека и високи потпетици.

Откако ја видоа фотографијата нејзините обожаватели почнаа да ѝ делат комплименти, фалејќи ја дека изгледа совршено во шеесетите години.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELANIE (@melaniegriffith) on

Инаку Мелани во една прилика имаше можност да открие дека убавата линија и е благодарение на вежби како пилатес и џогинг и режим на исхрана со низок процент на јаглехидрати.

Мелани Грифит е мајка на три деца. Од врската со Стивен Бауер го има 34 годишниот син Александар, од бракот со Дон Џонсон ѝ е ќерката Дакота Џонсон (30) и од последниот брак со Бандерас ja има 23 годишната ќерка Стела.

Back To Top