skip to Main Content
ТОП ВЕСТИ
Бектеши – Азеведо: Северна Македонија е на вистински пат за отворена економија и економски раст
Неизвесна лидерската средба, Мицковски не гледа потреба да присуствува
Седница на собраниската Комисија за здравство
Земјотрес во Струмица, Валандово и околината
Пролонгирано заминувањето во затвор на Сеад Кочан, додека не се одлучи по неговото барање
ЗА СЛЕДЕЊЕ НА ПРОГРАМАТА ВО ЖИВО: WWW.LIVE.1TV.MK
ПРОСЛЕДЕТЕ ГИ СИТЕ ВИДЕО СОДРЖИНИ НА YouTube КАНАЛОТ НА 1ТВ
НАЦИОНАЛНАТА ТЕЛЕВИЗИЈА 1ТВ СИТЕ ГЛЕДАЧИ МОЖАТ ДА ЈА СЛЕДАТ НА КАБЕЛСКИТЕ ОПЕРАТОРИ: MAXTV; VIP; TELEKABEL; NEOTEL; ONE.VIP; TOTAL TV

Мега-жешко: Водителката Лила Филиповска фотографирана топлес во Турција! (ФОТО)

Мега-жешко: Водителката Лила Филиповска фотографирана топлес во Турција! (ФОТО)
  • 11.07.2019

Една од најубавите жени во Македонија Лила Филиповска топлите летни денови ги поминува во Турција.Оваа недела таа секојдневно ги “части” фановите со атрактивни фотографии.

Таа моментално престојува во еден од најлуксузните хотели во Анталија, а пред неколку часа објави фотографија на која е топлес!

Лила дефинитивно знае како да им го дигне притисокот на мажите, а богами со ваков изглед не е воопшто тешко.

Back To Top