skip to Main Content

Маја Беровиќ покажа што направи нејзин обожавател, а тоа ја остави без зборови! (ФОТО)

Маја Беровиќ покажа што направи нејзин обожавател, а тоа ја остави без зборови! (ФОТО)
  • 19.09.2018

Пејачката не можеше да верува што доживеала, па своето воодушевување го сподели со сите на социјалните мрежи, на кои и те како е активна.

Фолк ѕвездата Маја Беровиќ, која на 2 ноември ќе го одржи својот прв солистички концерт во Белград, покажа на сите дека обожавателот истетовирал зборови од нејзината песна “Нека ствар” – “луташ бебо”.

-Брате Алмедин, ти си вистинко бебе! Дали некој е спремен на ваков предизвик? – напиша Маја на Инстаграм, која ги воодушеви своите фанови.

 

 

View this post on Instagram

 

Brate Almedine ti si prava beba ????????@almedinbalovic Da li je neko spreman za ovakav izazov????

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Back To Top