skip to Main Content

Македонската барбика Каљтрина во секси бикини на плажа (ФОТО)

Македонската барбика Каљтрина во секси бикини на плажа (ФОТО)
  • 20.07.2018

Се чини дека добро познатата инфлуенсерка Каљтрина, летните топли денови ги поминува на одмор во кругот на најблиските и пријателите.

Mood ?? #jointhecircle #luckystrike #luckies #feeltheflow

A post shared by ???KALTRINA??? (@______kaltrina______) on

Како што можевме да забележиме на нејзиниот Инстаграм профил, таа се наоѓа на грчкото крајбрежје поточно во Ханиоти, каде со книга во рака ужива во морето и сонцето.

Како и секогаш таа предизвикува воздишки и никој не останува рамнодушен. Таа постојано споделува фотографии на кои го истакнува нејзиното фит тело, и примамува фоловерси и срценца на нејзините фотки.

Don’t ever apologise for the fire in you???

A post shared by ???KALTRINA??? (@______kaltrina______) on

 

Back To Top