skip to Main Content

Лила Филиповска се изнервира: Иди бе у пи**у материну (ВИДЕО)

Лила Филиповска се изнервира: Иди бе у пи**у материну (ВИДЕО)
  • 20.06.2019

Лила Филиповска секојдневно на својот Инстаграм профил објавува фотографии и видеа од своето секојдневие и веќе долго време го носи епитетот за најдобар инфлуенсер во Македонија.

Последното видео на нејзиниот профил слатко ќе ве насмее.

Имено, додека таа се подготвуваше и шминкаше, нејзиниот асистент ја исплаши, а како велат, додека жена се шминка не ја нервирај.

Лила на ова изреагира бурно и му врати со: Иди бе у пи**у материну…секако на шега.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

🤣🤣🤣 Prank by my assistant @rolladobolla 🤣🤣🤣 #prank #friends #life #love #fun #photoshoot #catrice @samantha.doo ❤️

A post shared by Lila (@lilafilipovska) on

Back To Top